Opublikowane na Hydro-Serwis (http://www.hydro-serwis.pl/)

Wykonujemy

W naszej ofercie produkcyjnej proponujemy Państwu siłowniki hydrauliczne wykonane wg potrzeb i życzeń klienta. Dysponujemy gotowymi prętami chromowanymi, także hartowanymi, w typoszeregu średnic stosowanych w konstrukcji maszyn oraz rurami dogniatanymi lub honowanymi. Posiadamy także szeroki wybór uszczelnień technicznych od pierścieni wargowych o różnych profilach do tłokowych kompaktowych. Pozwala nam to na szybkie wykonanie siłowników w długości dowolnej do 6 mb.
 
 Ponadto wykonujemy również zasilacze hydrauliczne. Zasilacze nasze wykonane są na podzespołach znanych światowych producentów - m.in.: HYDAC, KTR, Sauer-Danfoss, Bosch, Parker.
 
 Urządzenia naszego projektu i wykonania pracują m.in. w fabrykach Volvo-Poland (kilka obrotnic do montażu ścian i dachów autobusów), AD-Tranz-Pafawag (prasy do przeprężania ram wózków lokomotyw), Kigema (napędy wirówek do odlewania metali kolorowych), Kamitech (zasilacze zgrzewarek rur i płyt z tworzyw sztucznych) oraz wiele innych stosowanych w wielu różnorodnych gałęziach przemysłu.

Adres źródła: http://www.hydro-serwis.pl/wykonujemy